O Nas

Lawendowe Pole

"Lawendowe Pole" to zakątek, w którym możesz przenieść się do świata wspomnień.

Powstał tam świat znany z dziecięcych dni, gadek naszych mam i babć. Świat jaki znamy z książek i jakiego już nie ma. To świat, w którym zatrzymał się czas..

Dlaczego i jak?

Naszym marzeniem było zatrzymanie w kadrze przemijającego czasu. Chcieliśmy by to co stanowiło o urokach życia w minionych latach nie przeminęło. Kolekcjonowaliśy starocie, przedmioty codziennego użytku z dzieciństwa. Zawsze budziły w nas zachwyt rzeczy używane przez ludzi, których już nie ma. Uważamy, że wraz z przetrwaniem przedmiotów nie ginie pamięć o ich użytkownikach i właścicielach. Marzenia zaczęły się spełniać wraz z pomysłem stworzenia jako turystycznej atrakcji gastronomicznej wioski z „tamtych lat”. Powstało centrum gastronomiczno-rekreacyjne, w którym można miło i w ciekawej scenerii spędzić czas.

I w końcu powstało...

Proces rodzenia się i powstawania "Lawendowego Pola" to połączenie pasji wielu ludzi. Do inicjatywy dołączyli okoliczni mieszkańcy. To oni dzielili się ochotnie pieczołowicie przechowywanymi u siebie eksponatami. Są wśród nich i tacy, co oddając chałupę swych ojców cieszą się, że idzie w dobre ręce i nadal będzie służyła ludziom.

Wysiłkom mieszkańców okolicy przyklaskują lokalne władze. Przychylnie przyglądają się poczynaniom propagującym tradycje regionu. Wspierają ich w szczytnych działaniach pomagając w realizacji planów.

A jak jest dzisiaj?

W bieżącym dniu pracujemy wielopłaszczyznowo. Powstał wspaniały, ogromny obiekt, który świadczy usługi gastronomiczne i noclegowe ale i również edukacyjne. Ogrom wspaniale wyposażonych sal służy Klientom do organizacji przyjęć dużych, takich jak wesela, czy też mniejszych i kameralnych jak komunie. Wyposażenie sprzyja stałym organizacjom spotkań biznesowych.

Dbamy o Naszych gości i udostępniamy im całe otoczenie - zaciszne, zagospodarowane alejki do spacerowania. Jest gdzie usiąść, porozmawiać, wypocząć i obcować z naturą.

Ponieważ dysponujemy pokażnym zapeczem noclegowym organizacja imprez i spotkań dominuje w kilkudniowe biesiady - służbowe, biznesowe czy też prywatne, rodzinne biesiadowanie.

Grill, ognisko - jest gdzie, jak i czym.

A jednak to nie wszystko! Przecież w obrębie "Lawendowego Pola" znajduje się Skansen. Miesje w którym zatrzymał się czas. Tym samym można zwiedzać, poznać stare wystroje, narzędzia, piec chlebowy czy żarna. Wszystko w towarzystkie naszego zwierzyńca z mnóstwem zwierząt - naszych podopiecznych.

Stałymi bywalcami są nie tylko rodziny z dziećmi ale i szkoły, które przyjeżdżają na warsztaty rękodzieła czy obcowanie z przyrodą.

Oj - dużo się u Nas dzieje... Czy czasem nie i Wy macie ochotę nas odwiedzić?Zajmujemy się organizacją wesel, imprez okolicznościowych, chrzcin oraz małych i dużych spotkań biznesowych - Tarnów i Mielec. Skansen Lawendowe Pole - organizacja przyjęć Tarnów, Mielec (wesela, komunie, urodziny), sala szkoleniowa. Spokój, cisza, oferta noclegowa oraz pełna gastronomia restauracyjna
0
zorganizowanych imprez
0
m2 terenów zielonych
0
zadowolonych gości
0
dni obcowania z naturą

"Lawendowe Pole" to...

imprezy.png

Organizacja imprez

Organizujemy wesela, bankiety, komunie, urodziny oraz szereg dużych i małych imprez okolicznościowych.
szkola.png

Oferta dla szkół i przedszkoli

Zajęcia i warsztaty rękodzieła, obcowanie z przyrodą, skansen oraz spotkania ze zwierzętami w Zwierzyńcu.
noclegi.png

Oferta noclegowa

Pokoje noclegowe dla Gości - wyposażone, ciche i przytulne. Doskonałe do wypoczynku i relaksu.
restauracja.png

Restauracja

Pyszna, zdrowa i domowa kuchnia działająca na potrzeby Klienta zewnętrzego oraz obsługę imprez zbiorowych.
biznes.png

Spotkania biznesowe

Zaplecze lokalowe i restauracyjne pozwalające na spotkania biznesowe, narady, konferencje i nocleg uczestników.
otoczenie.png

Otoczenie

Miejsce relaksu i obcowania z przyrodą w tym spotkania z historią w skansenie i zwierzętami w Zwierzyńcu.

Nasi partnerzy i współpracownicy

Współpracujemy z wieloma firmami, dostawcami, przedsiębiorstwami. Każda współpraca owocuje nowymi możliwościami. Zawsze wspieramy się wzajemnie.
Booking.com
Mafil
©2024 Lawendowe Pole | Design by Mafil.eu

UWAGA! Ten serwis używa cookies

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem